Knezevina
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum Knezevina
 
Početna stranicaPočetna stranica  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 My story

Go down 
Autor/icaPoruka
Hujos
Admin
Hujos


Male
Broj postova : 120
Age : 32
Lokacija IG : ZA sankom
Lokacija IRL : Pula
Registration date : 04.06.2008

Character sheet
Farm 1: Psenica
Farm 2: Kukuruz
Job:

My story Empty
PostajNaslov: My story   My story Emptyned lip 08, 2008 9:16 pm


Ljudi sada cu vam ispricati pricu, pricu o dogadjaju koji se dogodio prije par tjedana.

Bilo je ovako nekako.

Bilo je to jedno suncano jutro, te ja kao i svi pravi putnici, nisam isao spavati, vec sam bio cijelu noć u krcmi te se pripremao za putovanje.
Ujutro varacavsi se kuci, razmisljao sam sta trebam ponijeti na svoje putovanje u Vrbovsko.
Tako razmisljajuci stiga sam kući, te se poceo pakirati. Uzeo sam sve sto mi je trebalo, rezervne carape, gace i odjecu, te ono najbitnije, novac i nekoliko komada ribe.
Izasao sam iz kuće te poceo hodati prema odredistu, gdje smo se ja i Deus7 trebali naci, te od tamo krenuti dalje, prema Vrbovskom. Mislio sam da je to savrsen dan, dan u kojem ne moze niš proci po krivom. I eto došao sam na odrediste, gdje sam se trebao naci sa Deus7, te sam sjeo na obliznje srušeno deblo. To deblo je poznato svim putnicima, uvijek prije Rijeke tamo dodju i sjednu. Čekavsi Deusa, sunce više nije sjalo kao prije, vec su oblaci prekrili nebo, postalo je tamno, izgledalo je ko da ce kiša. Došao je i Deus sada, te smo sjeli i poceli raspravljati, dali treba krenuti po ovakvom vremenu. Odlucili smo se na putovanje. Krenuvsi hodati, vrjeme iz svake sekunde bilo sve gore i gore. na pola puto smo sreci Ciglu i njegovu prenatovarenu kociju, i premorene konje koji više nisu vukli, vec su samo stajali i odmarali. odlucili smo i mi malo da stanemo, da popimo i da pojedemo nešto, te smo Deus, Cigla i ja sjeli na pod i poceli piti i jesti. "Prava gozba" - mislio sam, "niš mi ne moze pokvariti ovaj dan" tocno to sam si rekao u glavi. mislim dami to nije bilo pametno, jer sam upravo izazvao vraga, djavla, na izazov. Nije niti 5 minuta od te zle misli proslo,i eto kiša je počela padati. Slucajnost? Nebi rekao.

Cigla sa svojom prenatovarenom kocijom krece prema Rijeci, a ja i Deus nastavljamo svoj put, mokri, do koljena u blatu. Rekao sam "ne može nam biti gore nego sto je sada"
a na to Deus mi odgovori "pogledaj lijevo, tamo gore, na onoj uzvisini. " -uzeo je predah, dokle sam ja pogledao prema gore. te on nastavi - "prate nas vec neko vrijeme". Na to mu ja odgovorim - "mislim da cemo danas se boriti" - te u sebi pomislio " biti cemo brojcano slabiji" - te rekao Deusu - "Boriti cemo se casno ako do toga dodje, danas je dobar dana za umrjeti"

Nastavili smo hodati, a po putu smo poceli pripremati nase koplje, na bitku. Do vrbovskog ima još puno, a nama se vrijeme i oni gore ne smjese. Nastavili smo mi sa hodom, noga ispred noge, pripremajuci se taj trenutak kada ce nas napasti. Umorni od hodanja u blatu do koljena, odlucili smo naci zaklon ispod jednog hrasta.

Poceli su nam se priblizavati, sve blize i blize su bili, vidjeli smo da imaju koplja, te sam pokusavao primjetiti koji je taj covjek koji ide prema meni. bilo ih je 4-vero, a nas samo 2

Pogledali smo se, ja u Deusa, on u mene. Klimnuli glava, te rekli zajedno u glas "Juriš!"
Potrcali smo na njih, te oni iznenadjeno, i ujedno zbunjeno gledali sta mi radimo. priblizili smo se prvoj dvojici, te ih oborilina pod, dokle se Deus tukao sa jednime, primjetio sam kako dvojica dolaze na nas. zveknu sam ovoga na podu svom snagom, dovoljno jako da padne u nesvjet, te se onda zaletio na jednog od drugih dvojice,
Lupam ga desnom šakom po prsima, te on ujedno ostje bez zraka. onda sam osjetio jedan jak udarac sa ledja, te mi se pocelo mutiti u glavi, pao na pod i pao u nesvjest, kada sam se probudio, lezao sam na podu, ispod onog hrasta dio smo bili odsjeli, te pitao sam sta se dogodilo.
Deus te jedna naoruzana grupa iz Vrbovskog su sjedili isto blizu mene. Vodja grupe mi je odgovorio da smo imnali srece sto su naletili.
Pitao sam "Di su razbojnici?" a on mi na to odgovorio, "pobjegli vec po 3 put ih pokusamo uloviti"

To bi bila moja prica, prica o bici, o casnoj bici, u kojoj bismo poginuli da nam nisu dosli andeli cuvari cesta, naoruzane grupe.

to bni bilo sve od mene, za sada.

















[Vrh] Go down
http://www.freewebs.com/hujo/
 
My story
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Knezevina :: Rijeka :: Role Play :: On road / Na cesti-
Forum(o)Bir: