Knezevina
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum Knezevina
 
Početna stranicaPočetna stranica  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Povrce kupujem

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
mrki




Broj postova : 3
Age : 48
Registration date : 06.06.2008

Povrce   kupujem Empty
PostajNaslov: Povrce kupujem   Povrce   kupujem Emptypet lip 06, 2008 1:56 am

pozz
ekipa ja sam relativno novi , pa mozda ne kuzim bas sve ali ajde
zanima me kako to funkcionira trznica nikad nema onog sto ti treba a onda kad ti to ne treba ima i to da mozes birati po cijeni
uglavnom kupujem povrce , povrce i povrce
vec ga tri dana nema
[Vrh] Go down
Toross




Broj postova : 5
Registration date : 06.06.2008

Povrce   kupujem Empty
PostajNaslov: Re: Povrce kupujem   Povrce   kupujem Emptypet lip 06, 2008 7:19 am

Mrki, nemoj kupovat povrće, kupuj kruh i stedi za drugo polje! Ili barem kupuj meso i ribu, to je hranjivije i manje košta da se nahraniš za jedan dan.
[Vrh] Go down
mrki




Broj postova : 3
Age : 48
Registration date : 06.06.2008

Povrce   kupujem Empty
PostajNaslov: Re: Povrce kupujem   Povrce   kupujem Emptypet lip 06, 2008 8:05 pm

Toross je napisao/la:
Mrki, nemoj kupovat povrće, kupuj kruh i stedi za drugo polje! Ili barem kupuj meso i ribu, to je hranjivije i manje košta da se nahraniš za jedan dan.

ajde dobro ali ni kruha nema svasta ... nego pa treba mi povrce za karizmu ; a lovim ribu i imam polje psenice i jako brzo cu imati drugo polje a necu imati karizmu
[Vrh] Go down
Sarac

Sarac


Male
Broj postova : 115
Age : 29
Lokacija IG : Rijeka
Lokacija IRL : Dakovo
Registration date : 05.06.2008

Character sheet
Farm 1: Kukuruz
Farm 2: Povrce
Job: Pekar

Povrce   kupujem Empty
PostajNaslov: Re: Povrce kupujem   Povrce   kupujem Emptypet lip 06, 2008 8:06 pm

ja preksutar stavljam 3 povrca na trznicu...pa ko kupi kupi Very Happy...a kruha (malo) dolazi sutra
[Vrh] Go down
Sponsored content





Povrce   kupujem Empty
PostajNaslov: Re: Povrce kupujem   Povrce   kupujem Empty

[Vrh] Go down
 
Povrce kupujem
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Knezevina :: Rijeka :: Market place / Tržnica-
Forum(o)Bir: